Almanya’da Alçak Bir Saldırı

“Eyy Almanya!”

“Eyy Hollanda!”

Bir “eyy” furyası aldı başını gidiyor. Menfaat söz konusu olunca “Türk milleti…” Menfaat olmayınca “Türk milleti demiyoruz…”

Daha kaç çelişki olacak, bilmiyorum… Bilemiyoruz. Fakat her gün yeni bir çelişki, yeni bir inkar beyanı geliyor.

“Eyy Almanya, sen kimsin ya? Sen benim ülkeme ne karışırıyorsun?”

Tüm bunlar samimiyetsiz ifadelerdir.

Geçtiğimiz günlerde Almanya’da yaşayan bir Türk’e alçakça saldırıldı. “Evet” konvoyu düzenleyip ortada peşmerge gibi gezenler, bu Türk’ün arabasının arkasındaki Türkiye haritasını ve üstündeki “Hayır” yazısını görünce çıldırıyor. Yüzlerce araç, bu tek Türk’ün arabasına saldırıyor. Ağır hakaretler, fiziki saldırılar gerçekleştiriliyor. Bu sırada kendisinin üstü başı yırtılmış… Üstü yırtılınca dövmeleri gören AKP’nin peşmergeleri (Peşmerge dediğime bakmayın, güya Türk bunlar.) iyice çıldırıyor.

-O. çocuğu!

-Atatürk’ün p.çi!

-Tayyip hepinizin anasını…

Ve dahi birçok alçakça küfürler ediliyor. Türk “Ayıp değil mi? Babanız yaşında adamım ben.” deyince dört kişi arabadan inerek saldırmaya kalkıyor. İçlerinden biri bayılınca diğerleri de kuyruklarını kısıp kaçıyor.

Olayı görenler bu rezaleti polise intikal ettiriyor. Saldırganlar yakalanıyor. Şu anda Alman federal mahkemeleri olayı polisten devralmış durumda…

Türk elçiliği suskun…

Olay bugün Almanya’nın en büyük gazetesi Bild’e yansıyor. Diğer gazeteler de yer vermiş.

Türk medyası suskun…

Almanya’da bile demokrasiye tecavüz etmiş, Türkiye’yi demokrasi getireceğim, diye kandırmaya kalkıyor. Anayasa değişikliğini okuyanlar meselenin ne olduğunu biliyor.

Okumamış gibi ve okumadan propoganda yapanlar ise büyük bir pişmanlığa doğru sürükleniyor.

Tüm bunlar olurken susan biri daha var. Türk’e, Atatürk’e, milliyetçiliğe saldırılması, partisinden olanlara cemaatçi yaftası vurulması zoruna gitmeyen biri…

Onun pişman olacağından şüpheliyim.

Bu vesileyle alçak saldırıya maruz kalan “Türk”e geçmiş olsun diyor, Allah’tan peşmergenin hiçbir türlüsüne fırsat vermemesini diliyorum.

Hayırlı günler.