Bizi FETÖ’den İçeri Alacaklarmış!

Sosyal medya profilinde Nihal Atsız‘ın fotoğrafı olanları bile fişliyorlarmış. Teşkilatımızı ve yayınlarımızı FETÖ‘yle ilişkilendiriyorlarmış. Bizi FETÖ’den gözaltına alacaklarmış.

Hala aynı görüşteyiz. Sizlerin yetmiş yıldır Said-i Nursi dediğinize biz hep “Kürt Said” dedik ve aşağıladık. Sizin “hoca efendi” dediğinize, “özledik artık bitsin bu hasret” diye davetiye gönderdiğinize biz hep “ABD güdümlü şarlatan” dedik ve aşağıladık. Defalarca sizin atadığınız fakat şu an FETÖ’den içeride olan emniyet amirlerinin, savcıların, valilerin hedefi olduk. Ergenekon, Balyoz adı altında eskitmeye çalıştığınız Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş askerlere siz hocanızla birlikte “terörist” derken, biz onlara sahip çıktık, Silivri’ye mektuplar yazdık.

Sizlere de en başından beri “siyaset köçeği” diyoruz ve hala aynı görüşteyiz. Bir kaç ay önce “demokrasi şirktir” diyenler, bir kaç ay sonra meydanlarda “bir gece demokrasi nöbeti tutan direk cennetliktir” diye eşi benzeri görülmemiş dönekliklerine pür-ü pak İslam dinini alet ederken, bizler en başından beri demokrasi karşıtı çizgimizden hiç çıkmadık. Demokrasinin sizin gibilerin ekmeği olduğunu, kalite yerine kalabalığı koyduğunu, bize uygun bir yönetim şekli olmadığını her zaman savunduk ve savunmaya devam edeceğiz.

Genç Atsızlar Teşkilatı olarak hiç bir zaman tükürdüğümüzü yalamadık. Kimse bizi Gökçek Fırat gibi her uzatılan eli öpen karakter yoksunu insanlarla, onlarla birlikte poz verip, salıverilmeleri için imza kampanyası düzenleyen sözde milliyetçilerle karıştırmasın.

Biz bu teşkilatı sokaklarda kurduk ve sokaklara hakim olarak büyüdük. Gerekirse kalemlerimizi bırakıp tekrar sokaklara çıkmayı da iyi biliriz.

“Türkçü Turancılar Derneğini de, Ötüken Dergisi’ni de, teşkilatımızın bütün yerleşkelerini de 24 saat içinde kapatıp, ömrümüzü eskittiğimiz gayri resmi faaliyetlere seve seve döneriz. Sonraki 24 saat içinde bu memlekette bizden başka bu durumdan memnun olan adam kalmaz. Bizim, şahsi vicdanımız ve millet vicdanından başka hesap vereceğimiz makam yok.”