“Çeteci Ali Türkşen”

Allah hiçbir milleti yeteneksizin yetenekli, zekasızın zekalı, bilgisizin bilgili gösterildiği ve ululandığı bir devirle sınamasın. Eğer ihtiyarlığımı görürsem, gençlere ve çocuklara tavsiyelerde bulunurken bu duayı edeceğim ve “Allah bizi sınadı, sizi sınamasın. Yiğit düşmanlarınız olsun.” diyeceğim.

Rasim Ozan Kütahyalı… Nagehan Alçı… Nazlı Ilıcak… Hanım Büşra Erdal… Karşı safta gibi duran Can Dündar ve daha niceleri…

Bakın bunlar utanmıyorlar da…

Dün Ergenekon’da cemaatin tetikçiliğini yapan herkes, bugün bir tarafını kurtarmak için bilirkişi gibi davranıyor ve iftiranın, adam satmanın kol gezdiği bir ortamda güya FETÖ’nün üzerine gidiliyor. Çok değil 4 sene önce Rasim Ozan’ın, Mustafa Armağan’ın, Nagehan Alçı’nın FETÖ’yle mücadelede bilirkişi olacağını söyleseler inanır mıydınız?

Reşat Petek ve Hüseyin Kocabıyık FETÖ’yü araştırıyor bu memlekette!

Nasıl da birbirlerini kolluyorlar, farkında mısınız?

Mehmet Baransu’ya devletin sırlarını kim satıyordu? Soran yok. Melih Gökçek cinleri araştırıyor mesela. Sayın Cumhurbaşkanı “Hayır, diyenler terörist.” filan diyor.

Hadi yine iyisiniz…

Referandum, başkanlık filan derken iyi zaman kazandınız. Ama nereye kadar? Şöyle doğru düzgün mücadele etseydiniz, 15 Temmuz en çok size yarayacaktı. Siz 15 Temmuz’u öyle sulandırdınız, FETÖ’yü öyle ciddiyetsiz bir meseleye dönüştürdünüz ki yine sözde ayrıldıklarınızın ortağı oldunuz.

Bilerek böyle yapıyorsanız, kötü. Bilerek yapmıyorsanız, eyvah!

Bakın ROK, Kardak kahramanı Ali Türkşen’e “Çeteci, hain, şerefsiz” filan demiş.

Sende hiç utanma yok mu Rasim Efendi!

“Devletin ilgili raporlarına çeteci saldırgan, diye geçmiş.” yazmışsın. O raporları yazanlarla mücadele etmiyor muydunuz yavrum siz?

Bilmiyorum ki Allah bu millete daha ne yapsın ihaneti görmesi için…

Sadece Allah ıslah etsin, diyorum.

Dün hepiniz devletin sırlarını ifşa etmek için sıraya giriyordunuz. Bugün vatandan, vatan hainliğinden, teröristlerden söz eder olmuşsunuz. Sizin aileniz yok mu? Aileniz de mi sizin gibi?

Anlamadım ki!