EN BÜYÜK SİNİR HARBİ

“AK GENÇLİK” adında bir sosyal medya hesabı şu duyuruyu (!) paylaşmış:

“DİKKAT DİKKAT DİKKAT! SAĞLAM İSTİHBARATTIR!

Şu anda da TT olan, “BenTÜRKÜM SenKİMSİN”, ve son günlerde sıkça buna benzer “Turancyız, ÜstünTürkIrkı” gibi gündem etiketleri, FETÖ’cüler tarafından oluşturuluyor.

Sıkı durun! Bu etiketlere PKK ve DHKP/C militanları da binlerce hesap üzerinden destek veriyor. Maksat “Ak Parti Türk Irkçılığını hortlatıyor” algısı yaratıp, özellikle Kürt vatandaşlarımızı tahrik etmek. Akıllı olun bu tuzak etiketlere katkıda bulunmayın.

@muhtesem40″

Açık yazıyorum: Bu gündem etiketleri FETÖ tarafından oluşturuluyorsa, “Ak Parti Türk ırkçılığını hortlatıyor.” düşüncesi doğması son derece doğal bir sonuç oluyor. Ancak daha önce birkaç kere de ifade ettiğim gibi, “Türkçü PKK” ya da “PKK’lı Türkçü” gibi söylemlerin temelinde FETÖ’cü savcığı mantığı vardır. Bu da kimin ne olduğunun çok açık bir delilidir.

Türklere yönelik bu sinir harbi bilinçli yapılıyor. Bu tarz sözde istihbaratlara inananlar cahil olabilir; ama bu sözde istihbaratları yayanlar istisnasız bilinçli hareket etmektedir. Bu tarz hareketlerin temelinde de FETÖ meselesini sulandırmak ve ciddiyeti azaltarak AKP-FETÖ mecburi ayrılığına son vermektir. 15 Temmuz’daki darbe girişiminin hemen ardından çıkarılan kitaplarda hatırlarsanız bu sululuğun dibine vurulmuştu. Bazı kitaplar doğrudan 15 Temmuz-doğaüstü varlıklar olayını işlemiş, kitap kapağına da hakaret edercesine ay-yıldızlı tırpan taşıyan şeytan koyulmuştu.

İşte bunlar birer sinir harbidir. Yani biz şu anda sadece sınır harbi vermiyoruz! Sınır harbinin masada kaybedildiği yerde sinir harbi mutlaka vardır. Çünkü böyle bir yerde ihanet aşikar olmuş, doruğuna varmış, ama herkes gözlerini kapatmıştır.

Sadece bu mu?

“Oslo’da PKK ile görüşmedik.” iddiasını savunmak için kendini yırtan adam, “Oslo’da görüştük, görüşmemiz lazımdı. Reis görüştüyse iyi etmiştir.” diye de kendini yırtmadı mı? Bugün vatan, millet, devlet kavramında birleştiğini iddia edenlerin düğünde akraba çatlatan teyzeler gibi “İnadına AKP, inadına Reis” tavırlarına girmesi de bir sinir harbidir.

PKK’ya HDP üzerinden, DTP üzerinden siyasi meşruluk kazandıranların bugün yine bu ihanet yuvaları üstünden “evet” propogandası yapması bir sinir harbidir.

Habur rezaletine imza atanların devletçi taklidi yapması bir sinir harbidir.

FETÖ’ye “Ne istediler de vermedik?” diyenlerin, bugün “Biz zaten hain olduklarını biliyorduk.” yalanlarının destekçi bulması bir sinir harbidir.

Biz de şunun duyurusunu yapalım: Bizim sinirlerimiz de davamız kadar sağlam ve sarsılmazdır.

DİKKAT DİKKAT DİKKAT! KAYBEDECEKSİNİZ!