Figen ve Selo Ne Yapacak?

Organize maymun sürüsünün efsanevi maymun kralı Öcalan, cam kafesinin ardına tıkıldığında neler demişti? Hatırlayalım:

“Şeyh Sait’in devamıydım, kullanıldım.”

“Ne mutlu Türk’üm diyene.”

“Ben Türkleri severim, annem de Türk’tür.”

Kahramanlıkları (!) bu kadar…

O tıkıldığı yerde idam edilmemek için, “Devlete faydalı olabilirim.” bile derken, dışarıdaki maymun yoldaşları da onu satmakla meşguldü. Başı da Leyla Zana çekiyordu. Zana’nın başta olduğu gruplar Öcalan’ın çılgın olduğunu düşünüyordu. Delirdiğine, kafasının çalışmadığına inanıyordu. Terör örgütü içeride Öcalan puştunun yakalanmasına sevinirken dışarıya da birlik mesajı veriyor, sözde liderinin konumunun devam ettiğini iddia ediyordu.

“Satış” ve “döneklik” geleneği devam ediyor.

Gülten Kışanak da Türkmen olduğunu, PKK’yı desteklemediğini iddia etmeye başladı. Bir ara televizyon programlarında bunların birçoğunun soyca Türk olduğu gösterilmişti. Ancak ne diyordu Gökalp:

“Soyca Türk olsa da piçtir Türk değil.”

Bunlar da Gökalp’in piç dediklerinden…

Türk’üm, demek faşistlik sayılıyordu ya… Bunlar Türk olduğunu iddia/itiraf ettikten sonra içeri tıktıktığınız hücreye gidip suratlarına “Türkiye’nin adı değişti, Türk’üm diyenleri asacağız.” diyeceksiniz. Nasıl bir durumun içine düştüklerini o zaman görsünler…

Bu topraklarda Türk’ün olmaması, “Türk’üm” diyenlerin tükenmesi, Türk’ten geriye kalanların boynuna emperyalizm ipi geçirilmesi demektir. Bütün Ortadoğu coğrafyası bunun canlı bir örneğidir. Ürdün kralı Talal’ın en küçük oğlu El Hassan, Roma Kulübünün başında “tek dünya dini” için dinler arası diyalog adına Baronlarla, Baroneslerle çalışıyor. Haydar El İbadi’nin çağımızın bir Ali Kemal’i, bir Damat Ferit’i olduğunu tekrar tekrar anlatmaya gerek yok. Suriye’nin tartışmasız tek umudu TSK’nın tavrıdır. Suudlar para okyanusunun içinde yüzüyor; Yemen’de de Araplar mezhep çatışmasıyla birbirini öldürüyor. Bir de Türkiye’den silindiğini düşünsenize…

Baksanıza, içeri giren Türklüğe sarılıyor!

Figen Yüksekdağ ne yapacak? Sırtını dayadığı terör örgütünü zamanı gelince satmayacak mı?

Selo da sazıyla bir Ankara marşı patlatırsa var ya…

İnşallah yapmaz!

Ha bu arada unutmadan…

“Faşik devlet” diye çığıranlar içeride “Türk’üm” diyor, dışarıda faşik (!) devlet ikinci bir emre kadar halk otobüslerini ücretsiz yapıyor. Olacak iş değil (!)