Haçlı Birliğini Dağılmaktan Kurtarmak

Almanya’da yaşayan ve çift pasaportu olan soydaşlarımız aynı zamanda bizim de vatandaşımız sayıldığı için yeri geldiğinde vatandaşlarımızın haklarını savunabilmek için Almanya’nın iç işlerine müdahale edebilme olanağı sağlayan kozumuzdu.

Şimdi Almanya çifte vatandaşlık uygulamasının kaldırılmasını değerlendiriyor.

Düzenini Avrupa’da kurmuş aynı zamanda da inancını ve kültürünü yaşayabilen soydaşlarımıza tanınan türban takma özgürlüğü kaldırılmak üzere. Artık isteyen iş yeri çalışanlarının türban takmamasını isteyebilecek.

Dünya liderimizin kızı gibi yetiştirdiği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Betül Sayan Schengen’i kabul eden hiçbir Avrupa ülkesine giremeyecek.

Hollanda Başkonsolosluğu’ndaki Hollanda bayrağı indirildi. Atv Haber’in bile indirilme anını gösterdiği bayrakla ilgili Cumhurbaşkanlığı “Bayrak konsolosluk yetkilileri insiyatifinde indirildi.” dedi. Başkonsolos ise “Haberlerde izledim. Bayrağı bir vatandaş tekbir getirerek indirdi.” dedi.

Türkiye Hollanda’ya karşı 4 adet yaptırımda bulundu. Hiçbiri ekonomik olmayan bu yaptırımlara Hollanda başbakanı “Acımadı kii” der gibi “Çok da kötü değil.” dedi. Bilal Erdoğan’ın şirketinin yarısı Hollandalılara ait. Hollanda Türkiye’ye en çok yatırım yapan 3. ülke. Rusya’ya artistlik yapıp ambargo yedikten sonra suçu Fetö’ye atanlar bir kaç ay sonra da aynısını yaparlarsa Sayın Çavuşoğlu’nun hali Davutoğlu gibi olmasın sonra? Yaşananlardan ders almak lazım.

Milli geliri 40 bin $ olan bir ülkeye milli geliri 11 bin $ olan bir ülkenin cumhurbaşkanı “Muz cumhuriyeti.” dedi. Dünya güldü biz alkışladık.

Alaaddin Çakıcı’nın üvey oğlu Ortaköy’de bir gece kulübünü Hollanda Konsolosluğu sanıp kurşunladığını söyledi. Bakalım yırtabilecek mi…

Cumhurbaşkanı bugünkü açıklamasında “Savaşta bile sağlık ekiplerine ateş açılmaz. Ha, Hollandalı gibi olursa açar, onu da söyleyeyim. Çünkü biz Hollanda’yı ve Hollandalıları Srebrenitsa katliamından tanırız.” dedi. Yabancı bir devletle sorun yaşadığında Uluslararası İlişkiler Bölümü’nün daha 1. sınıfında öğretirler: “Halkı değil iktidarı hedef al.” diye. Hollandalılar bizimkilerin sokakları birbirine katmasına tepki göstermek için dışarı bile çıkmadı. Senin derdin hükümetle ve muhalefet partisiyle. Halkı neden hedef alıp Türklere ve devletimize düşman edersin???

Hollanda’yı “İslamofobi” ile suçlayan devletimiz belki farkında değil ama sayın bakanı Rotterdam’a sokmayan ve özel kuvvetlere “vur” emri veren Rotterdam belediye başkanı bir Müslüman hem de Sünni.

Avrupa’nın demokrasi yoksunluğunu dünyaya haykıran dantel kefenliler ve portakal suyu içerek cihad yaptığını sananlar bugün pek demokratik bir eyleme imza attılar: Esenler’de CHP’nin “Hayır” kampanyası yürüten otobüsüne saldırıp içerisindekileri darp ettiler.

Yunanistan şaşkın. Yunan medyasında bugün “Erdoğan 2008 yılında yurtdışında seçim kampanyası yapılmasını yasaklamıştı. Yasanın altında kendi imzası var. Ama şimdi kendi yasasını delemediği için Avrupa’ya bağırıyor.” ifadelerini kullanıldı.


Tam Avrupa dağılıyor, İngiltere çıkma kararı aldı, Almanya tartışıyor, Haçlı Birliği çözülüyor derken yine bizden ötürü adamlar tek yumruk oldu. Tek tek Türkiye’yi kınadılar, referandum çalışmalarına red verdiler, anti-İslam ve anti-Türk kararlar aldılar…

O kadar fazla dünya lideri bir ülkeyiz ki Avrupa’yı silah bile kullanmadan şekillendirebiliyoruz. Sultan Süleyman kim ki…

Bazıları “Hayır”cıları Haçlı olmakla suçluyor. Acaba Haçlılara gerçekten hizmet edenler kimler?

Başbakan “Hollanda’da seçimler var. Seçimler bitsin gideriz.” dedikten bir kaç gün sonra bakanlarımızı zorla Hollanda’ya göndermeye çalışıp bu durumu yaratanlar ve bu durumdan ötürü oy toplama gayretinde olanlar kimler?

Avrupa’da mutlu mesut yaşayan soydaşlarımızı galeyana getirip onların K*rt gibi davranmasına sebep olanların asıl gayesi oradaki soydaşlarımızın hayatlarını, yaşam standartlarını mahvedip kendilerine çıkar sağlamaktan başka bir şey değildir.

Avurpa’da muhafazakar olmayan partileri destekleyip Türkiye’de muhafazakar bir partiyi destekleyen soydaşlarımız niçin gelip destekledikleri partinin yönettiği ülkede mutlu mesut yaşamayı tercih etmiyorlar?

Mavi Marmara’yı satanlar yarın bir gün kendilerini de sattıklarında kime tutunacaklar Geert Wilders’a mı yoksa Merkel’e mi?

Akıllı olun. Oyuncak olmayın. Türkiye “büyük?” bir devlet. Göz korkutmak için, yaptırımlarda bulunmak için sizlere ihtiyacı yok. K*rt gibi davranmayın. Kendinizi gavurun itine köpeğine yem etmeyin. Çok vatanperverseniz gelin hep beraber Kandil’e, Menbiç’e gidip savaşalım. Bu işler İnsan Hakları Evrensel Bildirgesini 3 dilde ezbere bilen Avrupa polisine artistlik yapmaya benzemez. Yine de sizin orada burnunuz kanasa bizim canımız yanar.