HAİN NURETTİN AYTUĞ

nurettinhaini nurettinhaini2

 

Bir zamanlar gelip “Fethullah Gülen’in okulları Orta Asya’da hizmet ediyor, Türkçüler ne yapıyor?” diyen soytarılar, bu okulların, özellikle de Kuzey Irak’taki okulların ABD’nin taşeronu gibi çalıştığı söylendiği vakit gözlerini, kulaklarını, ağızlarını kapatıp üç maymunu oynuyorlardı. Şimdi de, Yeşilçam filmlerinde araba çarpınca hafızasını kaybeden zavallı cici kızı oynuyorlar. Helalleşme, doğruyu söyleyenin hakkını teslim etme, elbette yok…

Nurettin Aytuğ, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından, Irak sorumlusu olarak, FETÖ mensuplarının Kuzey Irak’a geçişi için çalışan Nurettin Aytuğ, Kuzey Irak’ta Barzani’nin koruması altında yaşıyordu. Hain Nurettin, Mesut Barzani’nin hainliği kanında taşıyan bir sülalenin mensubu olduğunu unutmuş olmalı ki kendinden emin bir biçimde ihanete devam ediyordu. Ancak Mesut Barzani, Nurettin’i tutuklayıp Türkiye’ye teslim etti.

Türkiye’deki terör yandaşı hırtları ayaklandırmak için yapılan tahrik dolu haberlerin arkasındaki isim, işte bu şerefsizdir. Üstelik bu haberleri, PKK terör örgütü mensubu maymunlarla bir araya gelerek kararlaştırıyordu. “Öcalan İmralı’da öldü.”, “Öcalan İmralı’da öldürülecek.” tarzı haberleri yaptıran da, işte bu ABD’nin taşeronu, Türkmenleri İngilizce eğitimle devşirmeye çalışan haindir.

Yurt dışındaki Türkiye aleyhtarı haberlerin arkasındaki isim yine Nurettin Aytuğ’du.

Asıl büyük ihaneti ise kelimelerle tarif edilemeyecek bir şerefsizliktir.

Mehdi dediği, şeyhi, hocası yaptığı, aklını ve ruhunu teslim ettiği, uğruna şerefini ve namusunu ayaklar altına aldığı Fethullah Gülen için, PKK terör örgütüne sızmış MİT mensuplarını ihbar etti ve infaz edilmelerini sağladı.

Sözde Türk dünyasına hizmet eden okullar da, artık resmen Kuzey Irak’taki hırt idaresine bağlı Eğitim Bakanlığına geçti. Bu haydutlara inanan milyonlarca Türk’ün “himmet” adı altında verdiği haraç da hırtlara yaradı.

Son zamanlarda İran adına Kasım Süleymani’nin bastırmasıyla koltuğu sallanan Barzani’ye de politik bir hamle yapma imkânı tanımış oldu.

Türkçüler ne diyordu yıllardır?

Devlet işlerinde göreve getirilenler, filanca partiye, falanca cemaate üye oldukları için değil; bilmem ne aşiretinin mensubu, bilmem hangi ailenin dostu olduğu için değil, hak ettiği için, vatan ve millet duygularını taşıdığı için göreve getirilsin.

Devlet, yurt dışında ve yurt içinde destek olacağı vakıflara dikkat etsin diyoruz. Vakıfların, cemaatlerin devlet içerisine sızdırdıkları veya devletten yardım alanlar, vatan ve millet için değil, kişisel olarak minnet duygusu duydukları için yaşar ve yine onlar için çalışır.

Ancak ahmakça bir zihniyet yıllar yılı sürüp gitti…

Hak etmeyenler makam ve mevki aldı.

Kucağına oturmadığı Türk düşmanı devlet kalmayan şeyhler, cemaatler, vakıflar baş tacı edildi.

Bugün devlete ihanet edenler uğruna, yıllarca devlete hizmet eden insanlar hapse atıldı.

Ergenekon davası sürerken, Nurettin Aytuğ gibi köpeklerin alayı kahraman değil miydi? “Bunlara devlete sızmış.” deyip geçiştirebilir miyiz bunca hainleri?

Yine Ergenekon davası sırasında, “Nutuk” ve “Medeni Bilgiler” kitapları suç unsuru sayılmamış mıydı?

Atatürk’e, Türklüğe, Türkçülüğe düşmanlık edenler şunu iyi bilsin: Bugün artık nihayet düşman olduğunuz, vatan haini olduğunu kabul ettiğiniz bu köpekler, Ergenekon davası sırasında Türklüğün mukaddesatına saldırdı. O çok sevdiğiniz Kadir Popcorn hocanızın iftira üstüne iftira ettiği Atatürk’ün manevi şahsını mahkûm etmeye kalktı. Hayali çetenin adını ile “Ergenekon” koydu.

Yapmadı mı?

Ortaya şu sonuç çıkıyor…

FETÖ’nün Atatürk’e, Türklüğe, Türkçülere saldırıları sabit midir? Sabittir.

Fethullahçılar, cemaatten olmayan Atatürk düşmanları için de -samimiyetsizce olsa dahi- vatan haini midir? Vatan hainidir.

Cemaatinin adı “Fethullah Terör Örgütü” müdür? Terör örgütüdür.

Bunlar şerefsiz, hain, Siyonist, ABD taşeronu mudur? Şerefsiz, hain, Siyonist, ABD teşeronudur.

Öyleyse Türk, Türkçü ve Atatürk düşmanı olduğunuz için sizler de böylesiniz ve Türk, Türkçü yargılanırken, Atatürk’e hakaret edilirken büyük haz duyan kim varsa, onlar haindir.

Öyle değil mi?

Bu herifler devlet içine sızdılar da boş durmadılar! Elbette hain olmalarına neden olacak bir şeyler yapmışlardır…

Sadece dış güçlerin kucağına oturmadılar. Sadece devlet görevlilerini ihbar etmediler, suikast düzenlemediler.

Bütün adli güçlerini, Türkçüleri terörist saydırmak için kullandılar. Atatürk’ün aziz hatırasını silmek için kullandılar. Bugün hukukun içine sızmış olan bu hainler, zamanında Alman casusu ve Atatürk düşmanı Kaplancıları mı tutukladılar? 17 Aralık’a kadar AKP’ye mi dokundular?

Bunlara dokunmadıklarına göre…

Bu adamların derdi Türklük, Türkçülük ile… Atatürk ile…

Bunlarla sorunu olan kim varsa, FETÖ ile aynı ihanete ortaktır.

Üstüne alınana…