Hesabı Alabilir miyiz Lütfen(!)

Son günlerde milliyetçi teşkilatlara yapılan yaklaşımlar üzerine Türkçü Turancılar Derneği Genel Başkanı Caner KARA bir açıklama yapmıştı. Ardından yazar kadromuz da bu konuları değişik açılardan ele alarak açık kapı bırakmadı. Her birinin altında imzam olduğunu söyleyerek devam ediyorum.

Genç Atsızlar teşkilatı olarak 18 sayı Kömen Dergisi ve devamında 20 sayı Ötüken Dergisi çıkarmış bulunmaktayız.

Her temsilciliğimiz kendi illerinde kendi emekleriyle oluşturdukları temsilciliklerinde bulunmakta ve faaliyetler düzenlemektedir. Cemaatten dostlarımız ya da siyasetçi abilerimiz hiçbir zaman olmadı. Hatta olmaması adına bizzat hepsine cephe alarak onlarla mücadele ettik her alanda.

Bizlere hiçbir zaman, imtiyaz sahibimiz tarafından ”Alın kardeşim şu elli bin lirayı, gidin dergi temsilciliği açın. Yürüyüşler düzenleyin gerekirse parayla adam getirin. Size 5000 dergi de yolluyorum, yoldan geçenlere dağıtın. Hatta elli bin lira yetmez, onu yüz bin lira yapalım insanlara sokakta çiçek dağıtıp, çikolata yedirirsiniz.” denmedi. Denseydi, zaten yanlış bir şeyler döndüğünü fark ederdik, orası da ayrı…
Bizim telefonumuz çaldığında ya da bizler aradığımızda dergimizin imtiyaz sahibine sadece sayımızı belirtirdik. Diyeceksiniz ki, “Paranız yetmediğinde ne olurdu?” İşte hiçbir cemaatçinin de siyasi rantçının da anlayamayacağı nokta orada oluşuyor. Bir ilimizin parası yetmediğinde, ne imtiyaz sahibimiz dergi yollamaktan vazgeçti ne de diğer temsilcilerimiz bir dava arkadaşının zor durumda kalmasına müsaade etti. Gerekirse birkaç il cebinden fazla gönderdi; yine o açığı kapattı.

Çünkü Türkçülüğümüz bunu gerektiyordu.

Eski bir temsilci olarak açık şekilde meydan okuyorum. Gelin hesaplarımı inceleyin. Yalnız sizlerden tek bir şey isteyeceğim sonrasında. Bir de FETÖ’nün çıkardığı dergi ve gazetelerin temsilcilerinin hesaplarını inceleyelin. Eğer bizleri bugün ya da yarın FETÖ’ye dahil etme çabanız olacaksa bakın bakalım sizler mi onlara destek çıktınız, bizler mi?

Biz GENÇ ATSIZLAR olarak pişman olacağımız bir işe girişmedik.

Dün ”FETÖ ile beraber” uydurma sözlerle, teşkilatımızı kılıftan kılıfa sokmaya çalıştığınız gibi bugün de farklı bir isimle bizlere kılıf aramayın!

Çok farkımız var sizlerden ama gündeme dair konuşacaksak eğer; beraber yürüdüğümüz dava arkadaşlarımıza hiç şu sözleri kullanmadık:
”Pişman olduk, kandırılmışız.”

Hatasız mıyız? Değilizdir elbette; bu yüzdendir eleştiriye açık olmamız. Fakat hiçbir zaman ”vatanımızı satacak” bir hainlik yapmadık; yaşadığımız süre içerisinde de yapmayacağız. Dar kafalarınıza sokun bunu!

“At izi, it izi” muhabbetleriniz sizin olsun; bozkurdun izi her açıdan bellidir.