İdam Kampanyamız Çığ Gibi Büyüyor- Şimdi de Denizli!

“İdam Geri Gelsin” dedik; yurdun dört bir yanından destek geldi.

İdam yasası için başlattığımız imza kampanyamıza destek çığ gibi büyüyor. Yurdun dört bir yanında, Türkçü gençler tanıtım sergileri açıyor, meydanlarda imza topluyor. 
Türkçü Turancılar Derneği ve Ötüken Dergisi temsilcilikleri tarafından yürütülen kampanya, soydaşlarımızın büyük desteğiyle devam ediyor.

Denizli de “İdam” Dedi

Türkçü Turancılar Derneği ve Ötüken Dergisi Denizli temsilciliği tarafından Candoğan Parkı’nda açılan imza standına, Denizlili soydaşlarımız da büyük ilgi gösterdi. Birkaç saat içinde yüzlerce imza toplayan Denizli temsilcimiz Sn. Yunus Ceylan;

” Teröristlerin, bölücülerin, vatan hainlerinin, sapıkların sırtlarının sıvazlandığı, ufak cezalarla serbest bırakıldığı, ceza evlerinde namuslu insanların vergileriyle beslendiği bir ülke istemiyoruz. Kendimiz için değil; gelecek nesiller için, şerefli Türk gençleri için, Türklüğün namuslu yarınları için, namussuzlarla birlikte yaşamak istemiyoruz.
Milyonlarca imza toplayacağız. Her fırsatta demokrasiyi, toplumun kararlarını istismar edenlerin karşısına, yasama yılının başlamasıyla birlikte, toplumun isteğiyle çıkacağız.” dedi.

Büyük bir heyecanla imza kampanyalarının başlangıcını yapan Denizlili Türkçüler, bütün yaz boyunca, ilçe ilçe, köy köy dolaşacaklarını ve destek isteyeceklerini bildirdiler. 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrEmail this to someone