Karadenizli ! Fındığını Kendin Topla

Karadenizli soydaşlarımıza çağrıdır

Türkçüler olarak yıllardan beri Karadeniz’deki soydaşlarımızı uyarmamıza rağmen uyarıları görmezden gelen soydaşlarımız son aylarda acı gerçekle karşı karşıya geldiler. PKK terör örgütü Türkiye’deki en büyük hedeflerinden biri olan “Karadeniz’de eylem yapma” mücadelesinde kendilerine göre bir aşama atladılar.

Bunda en büyük sorumluluklardan birinin Karadeniz’deki Türk soydaşların olduğu muhakkaktır! Karadeniz’deki Türkler kendi kendilerine kurşun sıkmaktadır! Açılımın iyice büyüterek şımarttığı PKK son bir yıl içinde Karadeniz’de 10’u aşkın eylem yapmış 3’ü asker olan 4 kişiyi şehit etmiştir.

Gümüşhane’ye, Giresun’a hatta Trabzon’un kırsallarına kadar gelebilen bu çapulcu sürüsüne sizce buradan kim ya da kimler bilgi sızdırıyor? Giresun’un Güce ilçesinde 27 Eylül 2015 tarihinde bir grup terörist hem jandarma karakolunu hem bir okulun bahçesinde yapılan düğüne saldırı düzenlemişlerdi. Oradaki düğünü PKK’lı hainlere kim haber vermiştir?

Böylesi nice olay örnek gösterilebilir ama sözü uzatmanın bir anlamı yok. Her yıl binlerce “ne idüğü belirsiz” kişi fındık işçisi adıyla bölgeye gelmektedir. Haklarında hiçbir araştırma yapılmadan Karadeniz halkı bu insanları fındıklarının toplanması için çalıştırmaktadır. İçlerinde peydah olan ne idüğü belirsizler böylece bölgede gizlenerek asıl amacına hizmet etmektedir.

Her yıl tekrarladığımız hatırlatmamızı bu fındık mevsimi öncesinde yeniden haykırıyoruz! Artık yeter! Karadenizli Türk, bu kadar yaşanan olaydan ders almadıysan daha neden alacaksın? Her yıl “Karadenizli fındığını kendin topla” sloganımıza bu yıl “Teröre aracı olma!” bölümünü de ekledik. Evet, bu yaşananlar ve uyarılarımız karşısında hâlâ aklını başına almayanlar terörün aracısıdırlar! Hainlerin bu bölgedeki lojistiğinin önünü açacak bu uygulama düpedüz aracı olmaktır.

Ey siz Karadenizli soydaşlar! Bu zamana kadar dikkate alınmayan uyarılarımız açı biçimde Türk milleti ve onun asil evlâtlarına fatura edilmektedir. Bilge Atsız’ın dediği gibi: “Türk Budun, ökün! Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla. Seni nelerin yükseltip nelerin alçalttığını düşün. Safsatalardan uzaklaş. Şunun, bunun ardından gitme.”

Bu yıl bir kez daha uyarıyoruz: Karadenizli fındığını kendin topla, teröre aracı olma!

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrEmail this to someone