KIŞ KIŞ CİNLER!

Komedyenleri kıskandıran bir güldürü yeteneğine sahip olan Melih Gökçek, bu sıkıntı ve tehlikeli günlerde yine milletimizi güldürmeyi başardı. Cemaat ile olan eski ilişkileri ve sanal ortamda attığı cemaat yanlısı Twitler gündeme getirildiği zaman, kendisi cevaben, son derece bilimsel bir açıklama getirdi duruma: Cemaat, cinleri kullanıyormuş.

Tabi…

Son zamanlarda sayısı iyice artan cinli filmlerin sebebi neydi sanıyorsunuz? Herkesi cemaatçi yapmak! İnsanlar bu filmleri izleyecek, etkisinde kalacak ve cemaatçi olacaklardı. Gökçek, bu oyunu da böylece bozmuş oldu.

Mesela, aslında Melih Gökçek, Habur’da PKK’lılara hürmet gösteren cemaatçi yargı görevlilerine karşıydı yaptıklarına inanmıyordu. Ama cinler tarafından çarpılacak gibi oldu, sustu.

Milliyetçiliğin ayaklar altına alınmasına asla müsaade etmezdi de, önce Erdoğan, sonra cinler çarpacak gibi oldu, sustu.

Amerika ve İsrail’in daimi taşeronluğunu yapan Barzani’nin, “ben PKK’nın Mehteranıyım” diyen Şivan Perver’in Türkiye’ye gelip şov yapmasına karşıydı. Ancak önce ABD, İsrail, sonra cinler çarpacak gibi oldu, sustu.

Ülkesine sopa gösteren Obama’yı Haydar’la dövecekti, tam Belediye’nin kapısından çıkıyordu ki, cinler ensesinden tuttu, “gel bakalım” dedi, sustu.

Cemaatçi Mümtaz’er Türköne “Kürtlere karşı Türk Milliyetçiliği ihanettir” dediğinde çıkıp “kes ulan dönek” diye bağıracaktı ki, cinler uzaktan dik dik bakınca, sustu.

17 Aralık’tan sonraki süreçte, devlete sızmış bütün cemaatçileri, suikasta uğramak pahasına deşifre edecekti, ama yine cin belası var başında… Yoksa daha çok çalışırdı.

Cinler olmasa var ya… Yürü dese dağlar yürürdü!

Necip Hablemitoğlu’nu da cinler mi çarptı?

Ergenekon ve Balyoz davalarının savcısı, hakimi, propagandacı yazarları cinler miydi?

Daha nelere nelere sustu o…

Bir de meğer fışkiyeyi de kimin kırdığını biliyormuş da, susuyormuş. Sırf milletimiz fışkiye muhabbetinin arkasındaki dramı bilmesin, gülsün diye.

Fedakardır Melih Gökçek.