Milletin “A… Koymaya” Artvin’den başlamak

İnsanın iştahı doymak bilmiyor. Milyarlarca doları kontrol eden, dünyanın sonuna kadar soyunun hiç bir ferdi aç ve açıkta kalmayacak olan Cengiz Holding’in patronları Cerattepe’den vazgeçmiyor.

Dini imanı para olmuş, dünyada yer kalmayınca öteki tarafa yatırım yapabilecek zihniyete sahip, milletin “a… koyacağız” demesi ayyuka çıkınca bile yüzü kızarmayan, sıfatında nur olmayan aç gözlüler Artvin’den bir türlü vazgeçmiyor.

Doların yeşilini doğanın yeşiline tercih edenler, paranın hışırtısını ağaçların hafif meltem rüzgarında çıkardıkları dünyanın en huzurlu hışırtısına tercih edenler, sonsuz servetlerine sonsuz +1 servet katma uğrunda başka insanların yaşam alanlarını tehdit etmekten çekinmiyorlar. Başkalarına yaşama şansı bırakmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Artvin yeşilin binbir tonunun ahenkle bir arada olduğu, dünyada eşi benzeri pek az olan kocaman bir bahçedir. Bu bahçenin sahibi ise başta Artvinli soydaşlarımız olmak üzere Türk milletidir. Buna göz dikenler, başkalarının, Artvinli’nin Artvin üzerindeki hakkını gasp etme davası güdenler milletin a… koymayı ilke edinenlerdir. İşin ironik tarafı ise bunlar cennete gideceklerini, yüzlerce huriyle cennet köşklerinde sonsuza dek alem yapacaklarını düşünen zevatlardır.

Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikin” diyen peygamberin öküz ümmetidir bu zihniyet. Bunların para yedirdiği bilirkişilerin yazdığı komik raporların, bunlara fırsat veren parazit, satılmış siyasetçilerin, bunlara sırf birilerine inat olsun diye veya sevdiği siyasiler destekliyor diye destek vermeye kalkan kömür beyinli halkın tartışılacak bir yeri kalmadı artık.

Yapılması gerekenler ortada. Demokrasi uğruna FETÖ’ye geçit vermeyen bu halk oksijensiz solunum yaparak demokratik olunamayacağını idrak etmeli ve bu kan emicilere karşı topyekün birlik olmalı, kanıyla hak ettiği bu toprakların “a… koyulmasına” izin vermemeli.

Not: Başlıktaki ve yazıdaki küfür çağrıştıran ifadeler olduğu gibi Artvin’i sömürmek isteyen şahsın ağzından çıkmıştır. Merak edenler Youtube’dan konuşmaları dinleyebilirler.