MÜMTAZER PAŞA OLSUN

Polisler, sonunda Mümtazer Türköne’nin de koluna girdi. Kendini dokunulmaz sanan, haddini aşabildiği noktaya kadar aşan, TSK’nın lağvedilmesini isteyecek kadar ihanet batağına saplanmış bir sözde Mehdi müridi daha cezaevinin yolunu tutacak. Türkçüler buna inanıyor, inanmaktan da öte, zaten biliyordu.

Defalarca kez söyledik: Türk tarihi, 1000 yıllık, 600 yıllık, 90 yıllık bir tarih değildir! Dolayısıyla, sanki Türk Milletinin karşısına çıkmış ilk kudretli düşmanmış gibi davrananlar, boşuna heveslenmesin diye uyardık.

Uyarılarımızı dikkate almayan gafiller, hain diye tutuklanıyor. Bir de bize faşist derlerdi. Sizi ananız babanız bizim kadar düşünmüyor aslında!

Evet…

TSK’nın lağvedilmesini isteyecek kadar alçaklaşan Mümtazer, Apo denen köpeğin de paşa yapılmasını istemişti. “Osmanlı’da isyancılar paşa yapılırdı” demişti. Atatürk’ün kurduğu yeni devlete o kadar düşman ki, hala Osmanlı’da uygulanan usullerin uygulanmasını istiyordu.

Nazlı Ilıcak gitti. Örgüt sevicisi Can Dündar yolda. Türklüğe hakaret etmeye teşebbüs etmiş, haddini aşmış kim varsa, tıpkı Ilıcak gibi, Dündar gibi, Türköne gibi nereden olduğuna bakılmaksızın tutuklanmalı ve asılmayacaksa da yurt dışına sürülmelidir.

Türkiye’nin, aykırı çıkışlarla televizyon programlarında yüksek maaşlı iş; çok satan içi boş kitap yazarlarına ihtiyacı yoktur. Boş adam, aykırı adam aranıyorsa, sokaktaki vatandaşa fırsat verilmesi daha doğru olacaktır. En azından, memlekette işsiz adam sayısı azalır. Böylece, televizyonlarda, gazetelerde iş imkanı bulamayan akademisyenler de, aykırılıklardan, aptalca ve haince çıkışlardan vazgeçer de, işini ciddiyetle yapmaya başlar. Biz de Mümtazer gibi yazarlardan, Nazlı Ilıcak gibi medya patronu soytarılardan, Can Dündar gibi aydın görünümlü dağ maymunlarından kurtulmuş oluruz.

Vaktiyle Tansu Çiller’in kulağına “devlet için kurşun atan yiyen de şereflidir” sözünü fısıldadığını duyduğumuz, dönek Mümtazer, dileriz ki ömrünün geri kalanını cezaevinde bir hain olarak çürüyerek geçirir. Bunların durumu da ne kadar Türk düşmanı, Türk Ordusu düşmanı varsa, hepsine ibret olur.

Şimdi bizim de bir önerimiz var: Darbeci-isyancı olarak Mümtazer Türköne, Osmanlı usullerince paşa yapılsın.

Destekliyoruz (!)