Paralel Cumhuriyet ve 588 Gün

Herkesin kafasında oluşturduğu bir Türkiye ütopyası var.

Halifenin İslam cumhuriyeti…

Beşeristan Laik devleti…

Halkların sınırları olmayan kardeş ülkesi…

Paralel devlet…

Paralel cumhuriyet…

Saymakla bitmez.

Halifenin İslam cumhuriyeti, paralel olanların hayalidir. Beşeristan Laik devleti ve halkların sınırları olmayan kardeş ülkesi, pembe gözlüklü hümanistlerin hayalidir. Bir de biz Türkçülerin Türkiye’nin özünü koruma mücadelesi vardır. Diğerlerinin güç dayanağı yabancı sermayedir. Türkçülerin güç dayanağı ise asırlara bakan Türklük davasıdır.

Paralel cumhuriyeti kurmaya çalışan zümre AKP’dir. Özellikle 15 Temmuz darbe girişimi onlar için bir fırsat oldu. Kendi milli mücadelelerini, kendi 19 Mayıslarını, kendi Hasan Tahsinlerini oluşturma çabasına girdiler.

Üniformasının kolunda Kök Türk yazısıyla “Türük” yazan şehit Ömer Halisdemir elbette Hasan Tahsin’in torunudur, amenna… Fakat şehit Halisdemir Türk milletinin emrindeydi. Türk adını anmaktan korkanlar için değil devletini korumak için şehit düştü.

15 Temmuz, Türkiye’nin işgal planının uygulanmaya konacağı ve Sevr’in hortlatılacağı tarihti, amenna… Fakat Sevr’in karşısında Lozan’ı delmeye çalışanlar değil vatan toprağı için yurdun dört bir yanında savaşanlar durmuştur.

Meydanlara, üniversitelere, caddelere, binalara ve dahi aklınıza gelebilecek her yere 15 Temmuz’u işlemeye çalışmaları, esas cumhuriyete paralel olarak oluşturulan neo-Osmanlı ideali içindir. Yıllarca Türkçüler olarak Türk milletinin tarihini 1923’ten başlatmaya çalışan kimseleri uyardık. Türkiye’nin ve Türk milletinin çok eskilere giden bir tarihi olduğunu anlattık, durduk. Şimdi 1299 veya 1923’ten ötesine gidemeyenler yüzünden, AKP de 15 Temmuz 2016 tarihini yeni bir devletin ve dolayısıyla yeni bir tarihin başlangıcı olarak görmeye başladı.

15 Temmuz, AKP’ye değil Türk milletine yapılmış bir saldırıdır.

15 Temmuz’da AKP değil Türk devleti yıkılmak istenmiştir.

15 Temmuz’da ordu düşmanı fesliler değil TSK hedef alınmıştır.

15 Temmuz’da darbeyi, FETÖ’nün darbe yapacağını çok önceden öngören şerefli Türk subayları önlemiştir.

15 Temmuz’dan sonrası AKP için yeni bir başlangıç değil Türk milleti için yeni bir yükseliş olacaktır. Tutun bunları aklınızda.

588 Gün

Fırat Çakıroğlu’nun vatan haini iblislerce şehit edilmesinin ardından 588 gün geçti. Türkiye’de adalet 588 gündür Nurullah Semo denen haine ceza vermemek için direniyor. 588 gündür bir Türk evladının sevenleri adalet bekliyor.

588 gün tahammül etmek…

Herhangi bir vekilin dıdısının dıdısı öldürülecekti, cinayetin üzerinden 588 gün geçecekti…

58 saniye geçmeden katil yakalanır, linç edilir, içeride öldürülürdü.

Bu zihniyet PKK ile masaya oturan zihniyettir. Bu zihniyet teröristi meclise sokan zihniyettir. Bu zihniyet, Çakıroğlu’nun asırlara bakan davasını bitiremeyince, cinayet davasını yıllarca sürdürmeye çalışacak zihniyettir.

Bu zihniyet eninde sonunda yok olacak zihniyettir.

Nurullah Semo bir vatan hainidir. Onu hala mahkum etmeyen ve ağabeyini Ege üniversitesinde okutanları herkesten daha adil bir hakem olan tarih yargılayacaktır. Öyleyse Çakıroğlu bizim şehidimiz, Nurullah Semo gibi hainler de sizin ibret tablonuz olsun.

Uyuyormuş gibi yapanlardadır suç…