Şizofren Toplumun Emareleri

“Masonlar bu devleti bu hale getirdiler. İsrail’e hizmet ediyorlar!”

Masonların İsrail’e hizmet ettiğini nereden biliyorsun? Masonların resmi web-sitelerinde yazdıkları haricinde ne biliyorsun? Amaçları hakkındaki yorumlarının kaynağı nedir? Hiç aralarında bulundun mu?

“Dünyayı Amerika yönetiyor, arkasında İsrail var.”

Tamam bunu söyledin de ne oldu? Güçlüler zayıflar üzerinde gizliden veya açıktan hakimiyet kurarlar, bu yaşamın bir gerçeği, gizli bilgi değil. Eğer bundan rahatsız oluyorsan sen bunun için ne yapıyorsun veya ne yapmayı hedefliyorsun?

“Atatürk de masonmuş. Bak elini gömleğinin arasına sokup poz veriyor. Böylece biraderlerine gizli mesaj veriyor.”

Bilge Kağan’ın da aynı şekilde poz vererek yaptırdığı bir heykeli var, o da mı mason? Bunun masonik bir işaret olduğuna nereden kanaat getirdin? Mason olanlar kendilerini gizlemezler. Böyle bir şeye gerek duymazlar. Hatta locaya kayıt olduklarına dair tekris belgeleri vardır. Süleyman Demirel’in, Mesut Yılmaz’ın var mesela. Hatta Talat Paşa’nın bile tekris belgesi var. Ama onun mason olma amacı da ayrı bir tartışma konusudur. Büyük İsrail falan değil yani. Atatürk’ün tekris belgesi bu zamana kadar ortaya çıkmış mı? Eğer Atatürk mason olsaydı masonlar bas bas bağırmaz mıydı “Atatürk de bizim biraderimizdi” diye. Üstelik mason localarını Atatürk kapattı. Adnan Menderes 1953’te tekrar açtı. Gidin onu mason yapın.

Birde şu masonları efsaneleştirmekten vazgeçelim artık. Adamların gizli olan tek şeyi toplantılarında uyguladıkları ritüelleri. Biz böyle konuştukça bunlarda bir havaya giriyor “vay be biz neymişiz” oluyorlar. Zeki Alasya masondu, ne yaptı bu memlekete? Güneydoğu’dan toprak alıp İsrail’e mi hibe etti? Benim bildiğim kadarıyla eğer yanlış değilse en son kumar borçları yüzünden Metin Akpınar’dan borç para almıştı. Bir süre sonra da rahmetli oldu zaten. Mason olmak zor iş değil. En son aidat 450 TL’ydi galiba. Gidin aidatınızı verin mason olun. Dantelli elbiselerle, beyaz eldivenlerinizle dünyayı birde siz yönetin.

(Bu yazıdan sonra beni de masonların uşağı veya büyük üstadı yapmaya kalkmayın, yeminle sırf zevkine mahkemeye veririm, tazminat davası açarım)

“Lozan’ın gizli maddeleri varmış. Hilafetin kaldırılacağı, yüz yıl maden aranamayacağı falan yazılıymış.”

Lozan’ın maddeleri eğer gizliyse bunu kıçı boklu bir vatandaş olarak sen nasıl bilebiliyorsun? Lozan görüşmelerinin tutanakları yayınlandı. Hep vardılar ama Türkçe’ye 80’lerde dönemin TDK başkanı çevirisini yaptı. 8 ciltti yanılmıyorsam. Adamların öksürmeleri bile tutanaklara geçmişken şu an bizim bilmediğimiz hiç bir madde yok. Bakalım 2023 de gelecek o zaman ne uyduracaksınız.

“İlluminati diye gizli bir örgüt var, buna tabi olanlar büyük sanatçı oluyorlar, kliplerde tek gözlerini falan kapatıyorlar. Dünyayı bunlar yönetiyor. Başında da on tane büyük aile varmış.”

Artık illuminati mide bulandırdı be. Ben dünyayı Rihanna’nın yönettiğine inanmak istiyorum ama maalesef öyle değil. Evinde oturup Dream Tv izlerken Madonna sana önce poposunu gösterecek sonra da bir eliyle bir gözünü kapatıp sübliminal mesaj verecek, sende muhtarlıktan ikametgah belgeni alıp nüfus cüzdanının fotokopisiyle gideceksin illuminatiye kayıt yaptıracaksın, kendini onlara adayacaksın.

Yazmak bile insanı bayarken hala hararetli hararetli bunları savunanlar var.

Bir kaç saat önce de herifin biri bize “siz İngiliz, Alman istihbaratlarına çalışıyorsunuz” dedi.

Vay arkadaş bee. Hem İngiliz hem de Alman istihbaratını parmağımızda oynatabilecek ve ikisini de tatmin edebilecek kadar kabiliyetliyiz ama kıçı kırık bir sünepeye yakayı ele veriyoruz. Sünepe dediğim adam da tıp doktoru. Bu memleketin okumuşu böyleyse, okumamışının karşısında sakın üçgen peynir yemeye falan kalkmayın. Hacca gitmeden şeytan taşlamaya kalkarlar yoksa.