Şizofreninizi Türkçülükten uzak tutun!

Gün geçmiyor ki bir zırva daha karşımıza çıkmasın!

Ülke gerçekten değişik bir hâl aldı. Şizofrenik tiplerin ünlendiği, önemli sayıldığı bir ortamda acayip acayip durumlarla karşılaşmaktayız.

Kadir Mısıroğlu’nun tarihçi, Fetullah Gülen’in mehdi diye geçtiği/anıldığı yerde elbette Fatih Tezcan gibiler de aydın ya da gazeteci geçinecektir.

Evet, Fatih Tezcan’dan söz ediyoruz.

Hani şu twitter’dan çok önemli (!) bilgiler paylaştığını zanneden zavallı.

Şimdi de kalkmış tarihi şanla, şerefle, dik duruşla geçmiş olan Türkçülüğe çamur atmaya çalışan bir zavallı.

Kalkmış Türkçülüğü/Türkçüleri FETÖ’yle ilişkilendirme çabasına girişmiş!

Tezcan sen Google aramalarından Türkçülüğü öğrenmeye çalışıyorsun ama biz sana öğretelim!

Türkçülüğü bu toprakları emperyalizmden kurtarmış ve Türklüğün Anadolu’daki son siyasî yapısı olan Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur.

Türkçülük dilde arınmayı, dinde akılcılığı, tarihte kahramanlığı, ülkede kalkınmayı, uygarlıkta yükselmeyi, işgalde savaşı tercih etmiş soylu bir davadır.

Senin ağzını yaya yaya, kıçını oturttuğun sıcak koltuktan kafana göre sallayabileceğin bir dava değildir.

Daha özetle ve dar bir alanda aktarmaya çalışayım.

Hani şu savunduğun siyasî partinin önde gelen isimlerinin aynı senin gibi ağzını yaya yaya “Cemaat devlete mi sızmış? Buna kargalar bile güler.” dediği dönemlerde Türkçüler “FETÖ gerçeğine” dikkat çekmeye çalışıyordu.

Hani o dönemde birileri (!) terörist başı Fetoş’u günde 20 saat dinleyip yemek yaparken bile onun sesiyle fetişizm yaşayarak çorbasına gözyaşı akıtıyordu ya! Heh, o sıralarda Türkçüler yayınlarıyla, yazılarıyla Fetullahçı yapılanmayla mücadele edilmesi gerektiğini savunuyordu.

Türkçü olduğunu kendi kaleminden ifadelerle ikrar eden şehit Necip Hablemitoğlu yazdığı yazılarla, araştırmalarla Fetullahçı yapılanmayla mücadele etmeye çalışıyordu. Bu uğurda üniversitesinde altından masası alınıyor ve hatta bu uğurda canını veriyordu.

Türkçü gençler Fetullahçı “polis görünümlü” teröristlerin takibatına uğruyor, telefonları dinleniyor, gözaltılara, baskılara uğruyordu.

Türkçüler dün sizin gibilerin Fetullahçılarla yan yana durduğu dönemlerde FETÖ’cülerin kurduğu kumpasla “Ergenekoncu” ilân ediliyordu.

Şimdi sen kalkmış twitter üzerinden HDP’ye yapılan provokasyonları FETÖ’nün “Türkçü maskesiyle” yaptığını iddia ediyorsun.

Bak sana açıkça söyleyelim: Senin derdin FETÖ’yle falan değil. Senin derdin “herhâlde” HDP’ye bir zarar gelmesi ve “her hâlde” Türkçülüktür. HDP’ye yapılan saldırılarda seni neyin rahatsız ettiğini kamunun takdirine bırakıyoruz. Ancak İngiliz ajanı, vatan haini Şeyh Sait’i twitter’da övmen ve onu sözde şehit ilân etmenden dolayı Türkçülükle derdini çok iyi anlayabiliyoruz.

Türkçüler eğer kitlesel bir biçimde, organize olarak HDP binalarına saldırırsa bunu hiç korkmadan açıkça beyan eder. Türkçülerin ne denli mert olduklarını bizleri tanıyanlar çok iyi bilir. Herhâlde sen bizi tanıyamamışsın.

Söz konusu saldırılara gelince: Bunlar Türk milletinin yaşananlar karşısında PKK ve onun siyasî temsilciliğini yapan HDP’ye olan tavrıdır. İşin iç yüzünde bu söylediklerimizi değil de başka bir şey varsa da bunu ülkenin güvenlik birimleri -kuşkusuz- çözecektir.

Sende herhangi bir belgenin olmadığını, bu konuda bir şey bilmediğini ve amacının basit bir gösteri yaparak popülerlik kasmak ve yükselen Türkçülüğe taş koymak olduğunu iyi anlıyoruz!

Bu arada belge toplamakta Ergenekon savcılarını aratmıyorsun. Kalkıp “Eski Göktürk harfleri bulundurup provokasyon yapan kalabalık hesapları not alın.” diye çağrıda bulunmuşsun. Nasıl Gök Türk adı seni korkutuyor! Nasıl çekiniyorsun Türklükten! Hadi bakayım ey Fatih Tezcan müritleri Gök Türk harflileri yakalayın. Yıllardır üç harflilerle uyutuyorsunuz milleti. Hayırdır Gök Türk harfliler uykunuzu mu kaçırdı?

Hâlinize gülüyoruz!

Evet, Türklükten çekinin. Zira bu vatana, millete ve Türklüğe bilenmeniz sizin Türklükten çekinmenizi gerektirmektedir. Bu özellik Türklüğe düşman kitlelerin en belirgin ve ortak özelliğidir. Daha ciddi ve belgeli şeyler sallarsan twitter’daki popülerliğini artırabilir ve “Lütfen şu andan itibaren tüm twitlerimi RT yapın ve herkese yayın!” gibi bir yalvarma şekline girmek zorunda kalmayabilirsin.

Bizden söylemesi.

Son olarak yaşamını Türklük mücadelesiyle geçirmiş Türkçü bir Türk aydını olan Necip Hablemitoğlu’nu şehit edilişinin yıl dönümünde saygı/sevgiyle anıyorum.