Açık Teklif!

FETÖ-Türkçü ilişkisi (!) muhabbeti yeterince sıktı. Bu konuyla alakalı ben 2 defa diğer arkadaşlarımda en az benim kadar yazdılar. Bu da son olacak.

Bize iftira atanların ortak özellikleriyle başlayalım.

Hepsi eski muhalif veya Fetullah yalakası. Bir zamanlar marjinal olmak, öne çıkmak, isim yapmak gibi kaygılarla AKP’ye sallayanlar bugün AKP yalakası olup bize sallıyorlar. Veya çorba yaparken Fetullah’ı dinleyip, gözyaşlı çorba içenler bugün yalakalık dozajlarını artırıp bize saldırıyorlar.

2013 öncesinde Fetullah ve yapılanmasıdan haberi olmayanlar, umursamayanlar, tehlike görmeyenler bugün kendilerine karşı olan her grubu karşıya itme çabasındalar, yine bize saldırıyorlar.

2013 öncesine kadar AKP’nin her yaptığına karşı olanlar, dışından içine her politikasını eleştirenler bugün koltuk kapmak, yerini berkitmek için gözüne gelen her muhalif hareketi Fetullahcılıkla itham ediyorlar.

Kısacası hepsi dönek, iki yüzlü, yalaka, köpek!

Defalardır yazık yazıyoruz, korkumuz yok. Sizin sisteminize, adaletinize de güvenimiz yok. Ergenekon, Balyoz gibi kumpaslarınızı yakından izledik. Savunduğunuz, peşinden gittiğiniz, her pisliğini temizlediğiniz adam, Ergenekon’un savcısıyım diye geziyordu. Tüm tutuklalardan özür dileyip serbest bıraktınız.
Tecrübe sınanmaz.

Araştırın, uydurun, hüküm verin. Dedik ya, korkumuz yok! Türkçüler bu senaryoyu daha önce de gördü. Irkçılık-Turancılık Davası rezaletine muhatap oldu. Şimdi sizin kuracağınız kumpasa da ancak güleriz. 1000 yılda mahkum etseniz, 1001. yılda size ve zihniyetinize düşman kalacağız.

Fetullah’ın sistemlerinden yararlanıp kendine internet sayfası açanlar, Fetullah’ın sohbetleriyle çorbasına göz yaşı katanlar, Fetullah’ı ağlaya zırlaya memlekete çağıranlar ile hiçbir şart ve kayd altında barışmayacağız, ittifak yapmayacağız, birlik olamayacağız.

Başkalarını; ‘Devlet elden gider’ yalanıyla kandırıp, sırtını sıvazlayıp saflarına katabilirsiniz. Fakat Türkçüler o kimselerden değildir. Türk Milliyetçiliğinin MHP dışındaki yapılarını Fetullahcılık, bahanesiyle kapatıp, tek ele toplayarak, MHP’yi de siyaset tezgahlarıyla avucunuzun içine alma çabanızı görüyoruz. Suç sizde değil bunu görmeyenlerde. Buna alet olanlarda.

Türk devletini bir grup yobazın ayağının kaymasıyla kaybolacak devlet değildir. Türkçülük de bir grup internet yalamasının iftiralarıyla sona erecek dava değildir. Atalarımızın kullandığı alfabeyi öğreniyor olmamız Osmanlıcı geçinip de Osmanlı harflerini öğrenmeye üşenenlerin kıskandığı bir şeydir.

Bizim onların anlayamayacağı derecede, saf, samimi, içten imanımız onları kıskandırıyor. Bir kimsenin imanını elinde delil olmadan yalanlamanın İslam dinine göre kafirlik olduğunu bilmeyecek kadar Müslümandırlar (!).

Çocuk tecavüzcülerini, faizle villa alanları, tacizcileri koruyan yasa çıkartanları savunacak kadar eziklerdir. Yanlış olduğuna inandıkları şeylere yanlış diyemeyen adamlardırlar.

Türkçülerin bu serserilerle kaybedecek vakti yoktur. Bu yazıda şahsım adına bunlara harcanmış son zamandır.

Son olarak, bizi desteksiz lakırdılarla Fetullahcılıkla itham edenlere açık bir teklif yapıyorum. Yeri, tarihi, saati siz belirleyin. Kalemlerimizin halledemediği bu meseleyi yumruklarımız halletsin. Bu kadarlık cesaretiniz varsa çok kolay bir biçimde ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Haber bekliyoruz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on TumblrEmail this to someone